در ساخت جرثقیل های شرکت تام تجهیز اسپادانا از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است و همین امر موجب رضایت خاطر مشتریان گرامی طی سالها فعالیت و تولید این شرکت شده است .کلیه تجهیزات و قطعات استفاده شده از شرکت های معتبر از جمله دماگ ( DEMAG ) با بهترین کیفیت همراه با مناسب ترین قیمت و بالاترین تکنیک های فنی می باشد .

 

 

   لذا شرکت تام تجهیز اسپادانا در این راستا امکان دسترسی آسان به کلیه تجهیزات و قطعات را با بالاترین کیفیت پیشرفته ترین تکنولوژی فراهم ساخته است . منابع تامین قطعات و مواد اولیه , در خصوص بخشی از مواد اولیه ساخت و سازه مانند آهن آلات از داخل و در رابطه با کلیه بالابرها , محرکه ها , سیم تغذیه کنترل های الکتریکی و الکترونیکی و ... از کشور آلمان تهیه می گردند .

 

 

                               

 قطعات یدکی جرثقیل-تام تجهیز اسپادانا

 

 

شرکت تام تجهیز اسپادانا-ساخت جرثقیل

شرکت تام تجهیز اسپادانا در سال 1383 توسط کادر فنی و مهندسی مجرب و کارآزموده با هدف طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی،سازه های فلزی،انواع جرثقیل و قطعات یدکی کلیه کارخانجات فولاد،سیمان،پالایشگاهی و نیروگاهی به پشتوانه متخصصین کارآمد و ارتباط تنگاتنگ با مراکز دانشگاهی تاسیس گردید. این شرکت با سابقه درخشان نسبت به طراحی و ساخت انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای تا ظرفیت 50 تن و دهانه 40 متر اقدام نموده است.

 

 

آدرس ما

دفتر مرکزی و کارگاه شماره 1:

اصفهان - شهرک صنعتی محمودآباد - انتهای خیابان سی ام -شرکت تام تجهیز اسپادانا

کارگاه شماره 2:

اصفهان - شهرک صنعتی شمال اصفهان- خیابان اندیشمندان 24 - پلاک 20-شرکت تام تجهیز اسپادانا

تماس : 2-95026601-031 

همراه : 09133130096